Náš tým

 

Honza Vaněk
CEO

Honza se vyučil typografem, následovala Střední průmyslová škola grafická v Praze, obor Grafická úprava tiskovin. Praxi získal ve výtvarných redakcích, 8 let působil také jako pedagog typografie na Vysoké škole uměleckoprůmyslové. Od roku 1989 nabíral další zkušenosti ve vlastním grafickém a produkčním HV studiu. Od roku 1993 je majitelem grafického studia KONCEPTDESIGN. Má na starosti kreativní grafickou a strategickou supervizi, kreativní a obsahové řešení realizací media-mixu, finance a smluvní vztahy.  Pokud se stanete naším klientem, jistě se s ním potkáte.

Milan Arn
CEO GUENTER&KUSTER/Partner
Consulting & Creation

Milan je, se svým týmem, dlouholetým partnerem studia. Od roku 1991 pracuje ve studiu Guenter Kuster ve Švýcarsku jako Art Director. Od roku 2008 je jeho majitelem. Milan s Honzou spolupracují na větších zakázkách tak, aby byl výsledek vždy špičkový.  

Jiří Kyncl
Project Manager

Jiří pracuje ve studiu od roku 2000. V současné době má na starost chod studia po produkční stránce. Má dokonalé znalosti nejen v oblasti realizace tiskovými technikami, ale i v oblasti výroby komponentů vizuální komunikace veškerými současnými technikami. Zkrátka zajistí pro Vás vše tak, aby byl výsledek co nejlepší.

Alexandra Tycová
Art Director

Alexandra přišla do studia v roce 2010. Úspěšně ukončila Vyšší odbornou školu grafickou v Hellichově ulici, obor grafický design a realizace tiskovin. Díky své skromnosti titul DiS. nikde neuvádí. Zkušenosti získala v reklamních a grafických studiích a ateliérech. V současné době pracuje ve studiu na pozici Senior Art Director. Má na starost kvalitu, estetické a grafické zpracování výstupů ze studia. Vaše zakázka tedy vždy projde finálním schválením.

Radka Talacková
Graphic Designer

Radka pracuje v našem grafickém studiu od roku 2011. Ukončila studia na Střední uměleckoprůmyslové škole sklářské v Železném Brodě, obor rytí skla. Zkušenosti v oblasti grafického designu získala v redakcích Bauer Media a v reklamních agenturách na Slovensku. V našem studiu zastává pozici Grafik/DTP.

Lucie Komárková
Graphic Designer

Lucka je důkazem rčení, že do stejné řeky nevstoupíš dvakrát. Proto vstoupila od roku 1992 kdy byla po své VŠUP prvním grafikem v roce 2014 do našeho týmu potřetí. Vzhledem ke svým nejenom grafickým zkušenostem a empatií je obrovskou posilou týmového ducha a tvůrčích schopností našeho studia.

David Balšán
Graphic Designer

David je nejmladší krví našeho studia. Díky svému entusiasmu a nadšení pro grafiku a design do našeho týmu nastoupil ihned po škole. Je výraznou posilou skupiny která má na starost vývoj designu.