Firemní styl

Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem.

 

Jsme specialisté na vizuální komunikaci a styl. Máme přes 20 let zkušeností. Pomáháme Vám budovat značky. Zabýváme se vývojem logotypů, grafickým designem, předtiskovou přípravou a marketingovými kampaněmi. Pracujeme jak pro tuzemské, tak mezinárodní klienty. Rádi uvádíme věci do pohybu: spojujeme kvalitu s kvalitou.

Nehledáme jen „řadové klienty“, hledáme Vás, opravdové partnery pro naši tvůrčí práci, kteří nám dají svojí důvěru a prostor. Hledáme značky, pro které bychom mohli přinést naši invenci. Tvoříme komplexní grafické, komunikační a prezentační materiály a v našem oboru poskytujeme veškeré služby a servis. Pokud nám dáte svou důvěru, dostanete od nás vysoce kvalitní práci, která Vás odliší od konkurence, a dostanete ji vždy v termínu.

 

  • Praxe nás naučila vidět věci v souvislostech. Nebudeme vám nutit nové logo, když nenajdeme důvody, proč ho vytvářet.
  • Hodně jsme dokázali, ale na každém projektu začínáme znovu.Nekopírujeme. Předchozí projekty a zkušenosti nám dávají jistotu, přesto každé zadání vnímáme jako novou výzvu. Vždy Vám budeme nablízku.
  • Koncept Line je naše jedinečná forma komunikace s Vámi. Propagujeme osobní přístup a jsme vždy připraveni Vám pomoci. Jsme velmi pružní a efektivní.
  • U nás neplatíte Senior Accounta, Junior Accounta a ani jeho foxteriéra, ale jasný a měřitelný výsledek, který pečlivě dokumentujeme. Známe "trasu i nerovnosti terénu".
  • Bezpečně Vás povedeme od výroby letáku až po celorepublikovou reklamní kampaň. Milujeme grafický design, kterým to všechno začíná.
  • Rádi se pereme s tiskem tak, abychom využili do detailu veškeré technologické možnosti. Víme, jak si poradit s polepem i venkovní reklamou. Dejte nám zadání, dejte nám prostor a nechte nás létat.